Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /baza.smacznaryba.pl/modules/mod_superfish_menu/helper.php on line 84

"Pełna identyfikowalność produktów rybnych w łańcuchu dostaw"

Fakt, że trafiliście Państwo na tę stronę oznacza, że kupiliście świeżą rybę ze sprawdzonego i pewnego źródła! Dzięki systemowi pełnej identyfikowalności kupując ryby od Rybaków Łodziowych z Kołobrzegu możecie z łatwością sprawdzić datę połowu, rejon połowu, a nawet odnaleźć jednostkę z której pochodzi wasza ryba! Kupując ryby z wiarygodnego źródła przyczyniacie się do dbania o zrównoważone zasoby morskie i populacje poszczególnych gatunków ryb w Bałtyku. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na www.smacznaryba.pl, w którym znajdziecie bogatą ofertą ryb świeżych, mrożonych oraz wędzonych! Dziękujemy za świadome kupowanie i zapraszamy ponownie!

Rozładunek ryb

Krok 01

Rozładunek ryb

Wyładowane z kutra ryby zostają oznakowane kodami identyfikującymi. Dzięki nim na każdym etapie łańcucha możliwe będzie zweryfikowanie pochodzenia ryby.

Rozładunek ryb

Krok 02

Zakład wstępnej obróbki ryb

Z nabrzeża oznakowane ryby trafiają do położonego kilkaset metrów dalej zakladu wstępnej obróbki, gdzie zostają poddane procesom obróbczym zgodnie z otrzy- manymi zleceniami produkcyjnymi. Kod indentyfikaycyjny towarzyszy rybom podcza wszystkich etapów produkcji.

Rozładunek ryb

Krok 03

Przygotowanie do wysyłki

Gotowe zlecenia otrzymują końcowy numer identyfikujący i zostają przygotowane do wysyłki. Po otrzymaniu przesyłki kupujący może przy pomocy urządzenia mobilnego smartfona bądź tableta oraz dostępowi do Internetu sprawdzić pochodzenie kupionych ryb.